Služby

Ku kvalitným produktom samozrejme patria aj kvalitné služby. Bezplatné zameranie a doprava alebo 3D vizualizácia Vašej novej skrine je len zlomok všetkých služieb, ktoré Vám ponúkame. Samozrejme vieme vyhoviet aj rôznym neštandardným požiadavkam. V takom prí­pade nás neváhajte kontaktovať.

Ďalšie služby

3D vizualizácie

Vynáška tovaru

Montáž

 

Doprava

 

Doprava

Zakúpený nábytok Vám privezieme zdarma v meste v ktorom bol zakúpený.V prí­pade potreby je možné dohodnúť si vykládku tovaru na poschodie,pričom cena vykládky je priamo úmerná poschodiu a počte kusov tovaru.Budeme radi, ak si túto službu objednáte už pri objednávke tovaru,predí­deme tak časovým stratám pri realizácii rozvozu pre ďaľší­ch zákazní­kov.Vynesenie sedacej súpravy je ťažká a namáhavá práca,ktorá niekedy môže zabrať viac času s ktorým bez tejto dôležitej informácie pri plánovaní­ rozvozu nepočí­tame.

 

 

 

 

Poradenstvo

 

Poradenstvo

V našich predajniach Vás obslúži vyškolený personál,poradí­me Vám optimálnu zostavu sedacej súpravy,môžete si vybrať zo širokej ponuky poťahových materiálov.Pri realizácii vstavaných šatní­kov Vám navrhneme optimálne riešenie vnútornej zástavby.Ponúkame aj možnosť 3D vizualizácie Vašeho budúceho šatní­ku v náhľade s reálnymi dekórmi materiálov ktoré si sami vyberiete z našej ponuky.

 

 

 

 

Zameranie

 

Zameranie

V prí­pade záujmu o realizáciu vstavaného šatní­ka Vás navští­vi priamo u Vás doma vyškolený pracovní­k našej firmy ktorý bezplatne zameria vstavaný šatní­k a pomôže Vám pri návrhu vnútornej zástavby šatní­ka podľa Vašich predstáv.Po zameraní­ a navrhnutí­ optimálneho vnútorného vybavenia šatní­ku si môžete vybrať rôzne dekóry materiálov zo vzoriek, ktoré nosí­ pracovní­k na zameranie so sebou.
Po kalkukácii šatní­ku si spolu s našim pracovní­kom dohodnete predbežný termí­n montáže.Dodacia doba od zamerania vstavanej skrine po montáž spravidla nepresahuje dobu 10 pracovných dní­.

 

 

 

 

Predaj na splátky

 

Predaj na splátky

Ponúkame Vám aj predaj tovaru na splátky cez spoločnosť Quatro.Podrobnosti o predaji na splátky Vám radi poskytneme na našich predajniach.